Blog

Argan Yağı Nasıl Kullanılır, Saça Ve Yüze Faydaları Nelerdir?

Argan yağının saça uygulanma biçimleri farklılık göstermekle birlikte en çok tercih edilen yöntem sıcak havlu yöntemidir. Argan yağı saça faydaları konusunda oldukça verimli bir yağ olmakla birlikte yağın saç derisine direk olarak uygulanması gerekir.

Daha Fazla  

Sarımsaklı Şampuan Saça Faydaları Nelerdir ve Saç Uzatır mı ?

Sarımsaklı şampuan olarak ifade edilen ürün ise doğal sarımsağın şampuan haline getirilerek saçlarınıza ulaşmasını sağlamaktadır. Doğal sarımsak ifadesini burada yinelemekte fayda var. Çünkü piyasa da sarımsaklı şampuan olarak bilinen ama aslında içerisinde sadece sarımsak kokusu yani sarımsak esansı olan maddeler bulunuyor.

Daha Fazla  

Saç Bakım Seti Nedir? Neden Kullanılmalıdır?

Aldığınız Saç Bakım setinin içerisinde bulunan ürünlerin kalitesi ciddi bir öneme sahiptir, kalitesinde bir sorun olmadığı ve kullanımlarını doğru yaptığınız takdirde saçınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak saçlarınıza güzel bir görünüm katacaktır aynı zamanda saçınız sağlıklı bir şekilde kalacaktır.

Daha Fazla  

Evde Yüz Bakımı Nasıl Yapılır?

Yaşlanmanın etkilerinden olan yüz kırışıklıkları ve gözaltı kırışıklıkları birçok bayanın kabusu oluyor. Özellikle zaman içinde kendiliğinden gelişmeye başlayan ve bir çaresinin olmadığı düşünülen kırışıklıklar için yepyeni ve etkili tarifimizi sadece sizler için paylaşıyoruz.

Daha Fazla  

Argan Yağı Faydaları ve Kullanımı

Argan Yağında ki aktif bileşenlerden birçok madde cildi koruma potansiyeli şaşırtıcı düzeyde yüksektir. İçerdiği bileşenler sayesinde birçok mikrobu öldürmenin yanında cildide korur.

Daha Fazla  

Fön Suyu (Mavi Su) Nedir ve Yararları Nelerdir? Nerede Satılır?

Fön Suyu halk içinde ki adı ise Mavi Su genellikle duştan sonra kullanılan birçok yarar içeren ve saç kremi yerine tavsiye edilen bir saç bakım kitidir.

Daha Fazla  

Silver Şampuan (Mor Şampuan) Nedir? ve Nasıl Kullanılır?

Küllü kumral ya da doğal sarı renklerde ortaya çıkan dore ve turuncu yansımalar oldukça can sıkar. Hem gün ışığının yoğun olduğu zamanlarda bu renkler daha çok açılma yapar hem de zamanla bakırımsı bir koyuluğa dönüşür.

Daha Fazla