FÖN SUYU (MAVİ SU) NEDİR VE YARARLARI NELERDİR? NEREDE SATILIR?

Fön Suyu (Mavi Su) Nedir?

Fön Suyu halk içinde ki adı ise Mavi Su genellikle duştan sonra kullanılan birçok yarar içeren ve saç kremi yerine tavsiye edilen bir saç bakım kitidir.

Fön Suyunun (Mavi Su) Yararları

Çoğu kuaförde de saçı yıkama işleminden sonra kullanılan bu ürün birçok uzman tarafından da tavsiye edilmektedir. Duş aldıktan veya saçı yıkadıktan sonra saç kremi gibi ve birçok bakım ürünü yerine tavsiye edilen bu suyun birçok yararlı yanı bulunmaktadır.

Bu yararlardan bahsedecek olursak Fön Suyu (Mavi Su) duş aldıktan veya saçı yıkadıktan sonra kullanıldığı takdirde saçı nemlendirir böylece saçlarınız daha kolay taranır hale gelecek bunların yanında saçınız kabarmayacak, her daim parlak ve canlı görünecek, saçınıza yumuşaklık katacak bunun yanında saçınızı besleyecektir. Bu tür dış görünüşü etkileyen yararlarının yanında Fön Suyu (Mavi Su) saçınızı hiçbir şekilde ağırlaştırmadan doğal görünümü ile saçınızın güzelliğini ön plana çıkartıyor.

Fakat bu bahsettiğimiz yararlardan en önemlilerinden birkaç tanesi olan yararları ; buğday proteini içermesi, UV filtreleri içeren zengin formülleri ile saçı yıpratıcı dış etkenlerden koruması ve saçın rengini de uzun süre korması şeklinde yararlarıda sıralayabiliriz. Bu nedenle fön, saç düzleştirme ve saç şekillendirme aletlerinin kullanımdan önce kullanılması tavsiye edilir. 

Fön Suyu Nerede Satılır ?
Toptan fiyatına parakende satış yapan Maciterkozmetik.com adresinden çeşitli markaların fön suyu ürünlerini en uygun fiyata bulabilirsiniz. 
Size tavsiye edebileceğimiz ürünlerimiz : Ossion Keratinli Fön Suyu ve  REDIST 400ML MAVİ SU ALL HAİR