Oje Kurutucuları

Tüm Kategorileri Gör Tüm Kategorileri Kapat

Toplam 1 üründe 1-1 ürün gösteriliyor

OSSION OJE KURUTUCU SPREY 300 ML

Ürün Kodu: 8698655386185
  21,24 TL

OJE KURUTUCULAR

Ojeler kadınların ellerine uyguladıkları güzelliklerine güzellik katan en çok tercih edilen kozmetik ürünlerindendir. El ve ayak bakımınızı yaptıktan sonra uygulanan ojelerin en büyük dezavantajı kuruma süresinin uzun olması ve bu esnada ojenizin bozulması pürüzsüzlüğünün kaybolması söz konusudur ,ojenin kurumasını beklemek özellikle kısıtlı zamanlarda büyük problem teşkil etmektedir;
işte bu anlarda yardımınıza oje kurutucular çıkmaktadır.

Oje kurutucuları keşfettikten sonra sizin için gerçekten vazgeçilmez olacaklar.Hem zamandan kazanacaksınız hemde ojeleriniz pürüzsüz görünecek. Oje kurutucular tırnak bakım rutininin ayrılmaz parçası olan oje uygulamasını keyifli hale getirecek.

Oje sürerken zaman kaybetmeden ellerinizi kullanmanın en etkili yolu oje kurutucularından faydalanmaktır.Daha hızlı ve bozulmadan kuruyan parlak tırnaklar için kullanılan oje kurutucuları ile özgürce hareket edin .

Oje kurutucuları tüm cilt tipleri için uygundur,kolay kullanımlıdır ve büyük zaman tasarrufu sağlar. Ojenizi sürdükten sonra 15-20 cm uzaklıktan tırnaklarınıza püskürterek kolaylıkla kullanabileceğiniz oje kurutucular manikür işleminizin çok hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar.Oje işlemi henüz yapılmış tırnaklar üzerinde uygulanan oje kurutucu sprey, ojenin kuruma süresini kısaltırken, tırnak üzerinde kaygan bir katman oluşturarak; ojenin bozulmasını ve bulaşmasını engeller.

Tırnaklarda olan mat görünümü engellemek için Maciter Kozmetik aracılığıyla kapınıza gelen Redist oje kurutucu sizlere sunulmaktadır. İçeriğindeki bitkisel özlü yağlar sayesinde ojenizi kuruturken aynı zamanda tırnaklarınızı nemlendirerek tırnaklarınızın bakımı konusunda da size yardımcı olmaktadır. Canlı ve sağlıklı tırnaklar için oje kurutucu spreyi kullanabilir ve tırnaklarınızın oje sonrasında bile sağlıklı olmalarını sağlayabilirsiniz. Redist oje kurutucu ürününe Maciter Kozmetik web sitesi ve mobil uygulamasından göz atabilirsiniz.

Maciter Kozmetik güvencesiyle üretilen en kaliteli oje kurutucular Nemlendiricili yapısı sayesinde tırnak etlerinin yumuşamasına yardımcı olurken güzelliğinize güzellik katmak için Maciter Kozmetik web sitesi ve mobil uygulaması kanalıyla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.